Филтри -

Камиони TEREX од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони TEREX: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража 1800 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2014 Километража 3700 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
камион кипер TEREX TR 50 factory new камион кипер TEREX TR 50 factory new
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 45000 кг Евро Euro 3
Година 04/2022 Километража Сила 525 кс
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион кипер
Година 2013 Километража 1450 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион кипер
Година 2012 Километража 1833 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се