Филтри -

Камиони TERBERG од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TERBERG од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-контејнер TERBERG 180 BC
14
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 31000 км Сила 160 кс
Полска, Września
камион-контејнер TERBERG BC182+
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 14100 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 29500 км Сила 165 кс
Полска, Września
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-контејнер TERBERG BC182
18
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 14900 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража 29100 км Сила 165 кс
Полска, Września
камион кипер TERBERG FM1350
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29500 кг
Година 2002 Километража Сила 420 кс
Полска, Nakło n/Notecią
камион кипер TERBERG FM1350
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29500 кг
Година 2002 Километража 314000 км Сила 420 кс
Полска, Nakło n/Notecią
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се