Филтри -

Камиони TERBERG од Холандија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TERBERG од Холандија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со кука за подигање товар TERBERG FL1850 8X4 EURO 2 + TRANSLIFT TL-50.70
15
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 23400 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 242894 км Сила 340 кс
Холандија, Meerkerk
камион кипер TERBERG FM1350-WDG
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15500 кг Евро Euro 1
Година 01/2001 Километража Сила 420 кс
Холандија, Weert
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион рол кипер TERBERG FM1850-T 8X4 Crane Palfinger 18 Ton/Meter Z-Crane Big-Axle
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 28330 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2004 Километража 419286 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
камион рол кипер TERBERG FM2850 - 10x4
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 01/2001 Километража Сила
Холандија, Weert
камион рол кипер TERBERG FM 1850 8x4 VDL 30 tons haakarm euro 5
13
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 27430 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 388400 км Сила 428 кс
Холандија, Landhorst
камион кипер TERBERG FM 2000 8x8 Euro 5
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2009 Километража 483500 км Сила 440 кс
Холандија, Landhorst
камион кипер TERBERG FM2000-T 8x8 manual
7
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26830 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража 700583 км Сила 420 кс
Холандија, Landhorst
камион со кука за подигање товар TERBERG FM1850-T 8x4 manual kabelsysteem
14
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 28600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1999 Километража 66022 км Сила 420 кс
Холандија, Landhorst
камион кипер TERBERG FM 1850-T 8x4 Euro 5
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25640 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 446000 км Сила 400 кс
Холандија, Heteren
камион кипер TERBERG FM 1850 8x4 EEV
22
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25010 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 505000 км Сила 469 кс
Холандија, Heteren
камион кипер TERBERG FM 2850
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31130 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³
Година 01/2010 Километража 331000 км Сила 400 кс
Холандија, Andelst
камион кипер TERBERG FM2000-T 8x8 manual
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27530 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 893085 км Сила 420 кс
Холандија, Landhorst
камион кипер TERBERG FM2000-T 8x8 manual
15
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27300 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2004 Километража 888300 км Сила 420 кс
Холандија, Landhorst
камион со церада TERBERG F750
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 1991 Километража 49059 км Сила
Холандија, Oirschot
камион кипер TERBERG FM2000-T 8x8 kipper
16
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 27420 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2001 Километража 813870 км Сила 420 кс
Холандија, Landhorst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се