Филтри -

Камиони TERBERG

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Камиони TERBERG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Носивост 25430 кг
Година Километража Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 28205 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Landhorst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 27310 кг
Година Километража Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Носивост 27320 кг
Година Километража Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Носивост 27200 кг
Година Километража Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Носивост 24000 кг
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 29450 кг
Година Километража Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 30300 кг
Година Километража Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 26760 кг
Година Километража Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Камион фургон
Носивост 29180 кг
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Zijderveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25180 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 291160 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22760 кг
Година 1992 Километража 588396 км Сила
Полска, Trzebień
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16660 кг
Година 01/1999 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29270 кг Евро Euro 3
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17260 кг Евро Euro 1
Година 1994-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 01/2001 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража Сила
Полска, Września
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23130 кг Евро Euro 5
Година 2008-03-26 Километража 684689 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 21080 кг Евро Euro 2
Година 01/1997 Километража 541623 км Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 438000 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Камион кипер
Носивост 29500 кг
Година 2002 Километража 330000 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 19860 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 21125 кг Евро Euro 5
Година 2009-08-11 Километража 471054 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 27380 кг Евро Euro 5
Година 01/2007 Километража 512828 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 25600 м/ч Сила
Холандија, Holten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се