Филтри -

Камиони TATRA од Унгарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони TATRA од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Győr, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 84000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
85.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2013 Километража 73292 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
57.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража 252871 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 12 м³
Година 2022 Километража 200 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
59.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2013 Километража 110000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се