Филтри -

Камиони TATRA од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TATRA од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер TATRA 8X8  с односторонней разгрузкой
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33100 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 462 кс
Украина, м. Бровари
камион кипер TATRA 6X6 с односторонней разгрузкой
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 408 кс
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер TATRA
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година Километража Сила 408 кс
Украина, м. Бровари
камион кипер TATRA 8X8  с односторонней разгрузкой
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила 462 кс
Украина, м. Бровари
камион кипер TATRA 148
1
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 4.373 €
Камион кипер
Година 1974 Километража Сила
Украина, Задністрянське
камион кипер TATRA 148
2
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.125 €
Камион кипер
Година 1972 Километража 23000 км Сила
Украина, с.Задністрянське
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се