Филтри -

Камиони TATRA од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони TATRA од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа TATRA terenowy MP-27
18
15.100 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1992 Километража Сила
Полска, Rozprza
возило со дигалка со корпа TATRA MP 27
3
2.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1993 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер TATRA
11
25.960 € PLN 120.000 PLN
Камион кипер
Зафатнина 10 м³
Година 2007 Километража 297381 км Сила
Полска, Chrostkowo
камион кипер TATRA
12
4.999 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1992 Километража Сила
Полска, Nysa
камион кипер TATRA 815 6x6 Wywrot 3-Strony
15
5.149 € PLN 23.800 PLN
Камион кипер
Носивост 12350 кг
Година 1993 Километража 111111 км Сила 310 кс
Полска, Widełki
камион платформа TATRA 815 6x6 hds palfinger atlas terex dźwig terenowy
4
9.735 € PLN 45.000 PLN
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 130000 км Сила
Полска, Tarnów
воен камион TATRA 815 TP
5
10.490 € PLN 48.500 PLN
Воен камион
Година Километража 50000 км Сила
Полска, Skarżysko-Kamienna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се