Филтри -

Камиони TATRA од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони TATRA од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-06-30 Километража 391215 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 1
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 01/1987 Километража 495742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29155 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 95354 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
389.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29650 кг Евро Euro 5
Година 01/2017 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
389.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29650 кг Евро Euro 5
Година 01/2017 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
389.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 29650 кг Евро Euro 5
Година 2018-06-30 Километража 50239 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1987-03-18 Километража 48042 км Сила
Холандија, Susteren
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се