Камиони TATRA од Чешка Република

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони TATRA од Чешка Република: 31 огласа
€ 31.120 CZK 800.000 ≈ US$ 35.038
Камион кипер
Година 2003 Километража 1 км Сила 347 кс
Чехија, Chrudim
€ 6.980 ≈ US$ 7.859
Камион кипер
Година 1984-06 Километража 225369 км Сила 283 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 3.967 ≈ US$ 4.467
Камион со рамна платформа
Година 1988-06 Километража 5162 км Сила 283 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 3.769 ≈ US$ 4.244
Камион-цистерна
Година 1978-06 Километража 70097 км Сила 213 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 16.471 ≈ US$ 18.546
Камион-цистерна
Година 1989-06 Километража 4566 км Сила 320 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 5.800 ≈ US$ 6.531
Камион-шасија
Година 1988-06 Километража 31027 км Сила 283 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 28.627 ≈ US$ 32.234
Камион кипер
Година 2003-06 Километража 184224 км Сила 367 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 25.470 ≈ US$ 28.679
Камион кипер
Година 2006-06 Километража 174951 км Сила 367 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 6.161 ≈ US$ 6.937
Камион кипер
Година 1984-06 Километража 18628 км Сила 381 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 5.908 ≈ US$ 6.652
Камион за транспорт на гориво
Година 1989-06 Километража 21598 км Сила 283 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 25.470 ≈ US$ 28.679
Камион кипер
Зафатнина V=11.69 м³
Година 2006-06 Километража 199836 км Сила 367 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 25.470 ≈ US$ 28.679
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина V=11.69 м³
Година 2006-06 Километража 201845 км Сила 367 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 9.940 ≈ US$ 11.192
Камион со рамна платформа
Година 1987-06 Километража 66611 км Сила 283 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 46.680 CZK 1.199.999 ≈ US$ 52.557
Камион кипер
Година 2006 Километража 220000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 3.851 CZK 99.000 ≈ US$ 4.336
Камион-шасија
Година 1990 Километража 76925 км Сила 231 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Омилени : 0 Споредба : 0