Autoline » Камиони » Камиони TATRADAFFORDHOWOISUZUIVECOMANMERCEDES-BENZRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони TATRA од Чешка Република
Филтри -

Камиони TATRA од Чешка Република

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони TATRA од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер TATRA PHOENIX T 158 нови камион кипер TATRA PHOENIX T 158
2
Контактирајте го продавачот
159.300 € CZK 3.800.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³
Година Километража Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
35.420 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16400 кг
Година 07/2004 Километража 581516 км Сила
Чехија, Lavičky
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 4.149 € CZK 99.000 CZK
Камион кипер
Зафатнина 55.14 м³
Година 09/1986 Километража Сила
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
16.979 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 651469 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 160000 км Сила
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
8.520,52 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1983 Километража 490000 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.239 € CZK 125.000 CZK
Камион кипер
Носивост 10625 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984 Километража 319256 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
16.300 € CZK 389.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 333000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
21.100 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 190720 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.239 € CZK 125.000 CZK
Камион кипер
Носивост 13625 кг
Година 1985 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
5.239 € CZK 125.000 CZK
Камион кипер
Носивост 11000 кг
Година 1988 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 711131 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 187930 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
7.544 € CZK 180.000 CZK
Камион кипер
Година 1984 Километража 32812 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1989-03 Километража 174644 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1989-03 Километража 174644 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
105.600 € CZK 2.520.000 CZK
Камион кипер
Година 2018 Километража 102000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
106.900 € CZK 2.550.000 CZK
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 248000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-05 Километража 304633 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 12667 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-11 Километража 151000 км Сила
Чехија, Jesenice
Контактирајте го продавачот
41.910 € CZK 1.000.000 CZK
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
37.680 € CZK 899.000 CZK
Камион кипер
Година 2004 Километража 304000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
50.290 € CZK 1.200.000 CZK
Камион кипер
Година 2007 Километража 394000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
79.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Модел MLCOCH
Година 2016-10 Километража 439356 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се