Филтри -

Камиони TATRA

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

68 огласа: Камиони TATRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2/2007 Километража 185399 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
59.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2013 Километража 110000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2/2007 Километража 185399 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11040 кг Евро Euro 1 Зафатнина 12000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/1989 Километража 46345 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 300000 км Сила
Полска, Grabce Wręckie
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година 2018-09 Километража 219200 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.606 € CZK 180.000 CZK
Камион кипер
Година 1984 Километража 32812 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 12 м³
Година 1974 Километража 78000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1989-03 Километража 174644 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1989-03 Километража 174644 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.703 € PLN 29.900 PLN
Камион кипер
Година 1991 Километража 450000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 81357 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Година 9/1989 Километража 115379 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26210 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 174179 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11280 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 424567 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион платформа
Носивост 320 кг Евро Euro 3 Суспензија со пружина
Година 2005-12-05 Километража 300000 км Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2/1988 Километража 143534 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Словачка, Čimhová
нови камион кипер TATRA PHOENIX T 158 6x6 3S нови камион кипер TATRA PHOENIX T 158 6x6 3S
2
Контактирајте го продавачот
160.600 € CZK 3.800.000 CZK
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³
Година Километража Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 248000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 01/1987 Километража 495742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-05 Километража 304633 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986-06-30 Километража 391215 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Baja
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се