Камиони TATA од Украина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони TATA од Украина: 6 огласа
Изотермичен камион
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година нов Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година нов Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
US$ 34.100 ≈ € 29.220
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
US$ 31.000 ≈ € 26.564
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
US$ 20.000 ≈ € 17.138
Камион со церада
Носивост 3935 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=5.7 м³
Година 2011-11-21 Километража 30000 км Сила
Украина, Костянтинівка
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година нов Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
Омилени : 0 Споредба : 0