Камиони TATA

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони TATA: 7 огласа
€ 8.485 RUB 640.000 ≈ US$ 9.641
Камион со церада
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=32.88 м³
Година 2013 Километража 18200 км Сила 130 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година нов Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Камион-цистерна
Зафатнина V=18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 159242 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Изотермичен камион
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година нов Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година нов Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
US$ 34.100 ≈ € 30.012
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
US$ 31.000 ≈ € 27.284
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 130 кс
Украина, Черкассы
Омилени : 0 Споредба : 0