Филтри -

Камиони Steyr од Полска

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони Steyr од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1989 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 07/1988 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
17.310 € PLN 75.000 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 476000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
5.999 €
Камион кипер
Година 01/1989 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион кипер
Година 11/1991 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 300000 км Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10390 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 772003 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
10.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 929655 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 997781 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10900 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 337324 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража Сила
Полска, Lgota Wielka
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 15920 кг Зафатнина 11970 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 720000 км Сила
Полска, Łoniów
Контактирајте го продавачот
11.250 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
7.999 €
Камион кипер
Година 01/1990 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 604500 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 627300 км Сила
Полска, Borowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се