Филтри -

Камиони Steyr од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони Steyr од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа Steyr 1491
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 1989 Километража 80902 км Сила
Германија, Falkenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2007 Километража 12330 км Сила
Германија, Hosenfeld
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 1986-07 Километража 41200 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1990-06 Километража 129100 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион кипер
Зафатнина 10000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Германија, Brücken
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1991-07 Километража 251000 км Сила
Германија, Selm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се