Филтри -

Камиони Steyr од Европа

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Камиони Steyr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1973 Километража 56045 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 8420 км Сила
Германија, Hosenfeld
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 07/1988 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
18.250 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2688 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 3000 км Сила
Холандија, Den Helder
камион со рамна платформа Steyr 1491
1
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10000 кг
Година 1989 Километража 80902 км Сила
Германија, Falkenberg
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 671587 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 9650 кг Суспензија пружина/пружина
Година 06/1981 Километража 579228 км Сила
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Сила
Полска, Siedlec
Контактирајте го продавачот
4.383 € PLN 18.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 7550 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Полска, Wadowice
Контактирајте го продавачот
5.663 € HUF 2.200.000 HUF
Камион кипер
Година 1995 Километража 796320 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 627300 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион кипер
Година 11/1991 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
8.117 € PLN 35.000 PLN
Камион кипер
Година Километража Сила
Полска, Bobrek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 62053 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
10.990 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
10.550 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 929655 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража 997781 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10900 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 337324 км Сила
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
17.390 € PLN 75.000 PLN
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража 476000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража Сила
Полска, Lgota Wielka
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион кипер
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 451682 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 8046 км Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се