Филтри -

Камиони Stewart & Stevenson

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Stewart & Stevenson: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.459 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 6340 км Сила 330 кс
Унгарија, Dabas
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се