Филтри -

Камиони Sterling

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Sterling: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон Sterling A9513
1
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 15.210 €
Камион фургон
Година Километража Сила
САД, Memphis
камион кипер Sterling LT9500
8
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 29.740 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Украина, м. Луцьк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се