Филтри -

Камиони Socage од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Socage од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа Socage 37DJ
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage A314 на шасси ГАЗ-3302
7
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел A314
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси МАЗ-5340С2
10
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Модел 32DJ
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage T318 на шасси ГАЗ-33098
16
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел Т318
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage T328
4
73.300 € USD ≈ 83.040 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел T328
Година 02/2019 Километража Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се