Филтри -

Камиони Socage од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Socage: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа Socage A314
4
58.000 € USD ≈ 65.680 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел A314
Година 03/2019 Километража 5 м/ч Сила
Чехија, Louny
возило со дигалка со корпа Socage DJ 32
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража 22000 км Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа Socage DA324
10
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 24000 км Сила
Италија, Avezzano
возило со дигалка со корпа Socage DA320
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 50000 км Сила
Италија, Avezzano
возило со дигалка со корпа Socage DA 20
21
24.000 € USD ≈ 27.180 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA 20
Година 2009 Километража 34000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA20
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 55000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA 328
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 27000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA22
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 54000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA324
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 26702 м/ч Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа Socage TJJ 70
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TJJ70
Година 2010-08 Километража 39592 км Сила
Италија, TRIESTE
возило со дигалка со корпа Socage DA320
13
23.000 € USD ≈ 26.050 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320
Година 2010 Километража Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа Socage DA320
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 30000 км Сила
Италија, Cuneo (CN)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се