Филтри -

Камиони Socage

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Socage: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа Socage A314
4
58.000 € USD ≈ 65.400 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел A314
Година 03/2019 Километража 5 м/ч Сила
Чехија, Louny
возило со дигалка со корпа Socage DA 20
21
24.000 € USD ≈ 27.060 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA 20
Година 2009 Километража 34000 км Сила
Италија, FANO
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа Socage 37DJ
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage A314 на шасси ГАЗ-3302
7
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел A314
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси МАЗ-5340С2
10
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Модел 32DJ
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
ново возило со дигалка со корпа Socage T318 на шасси ГАЗ-33098
16
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел Т318
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
возило со дигалка со корпа Socage DJ 32
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража 22000 км Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа Socage DA324
10
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 24000 км Сила
Италија, Avezzano
возило со дигалка со корпа Socage DA320
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 50000 км Сила
Италија, Avezzano
ново возило со дигалка со корпа Socage T328
4
73.300 € USD ≈ 82.650 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел T328
Година 02/2019 Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA20
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 55000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA 328
16
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 27000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage APACHE DA22
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 54000 км Сила
Италија, Alba (CN)
возило со дигалка со корпа Socage DA324
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 26702 м/ч Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа Socage TJJ 70
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TJJ70
Година 2010-08 Километража 39592 км Сила
Италија, TRIESTE
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се