Филтри -

Камиони Sisu од Финска

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони Sisu од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 832146 км Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998 Километража 1131775 км Сила
Финска, Äänekoski
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража 580000 км Сила
Финска, Rovaniemi
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 805000 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 730000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 18800 кг
Година 1994 Километража 919021 км Сила
Финска, Kajaani
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 29700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 880999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Финска, Viitasaari, Keski-Suomi
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2004 Километража 966000 км Сила
Финска, Loviisa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 423000 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 15100 кг
Година 2013 Километража 143500 км Сила
Финска, Parainen-Nauvo
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 655100 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2004 Километража 341239 км Сила
Финска, Äänekoski
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 584000 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2007 Километража 570000 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 437231 км Сила
Финска, Nilsiä
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 705000 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година Километража 515000 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на метален отпад
Зафатнина 150 м³
Година 2018 Километража 725900 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година Километража 524366 км Сила
Финска, Mäntyharju
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 828000 км Сила
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 586000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 585000 км Сила
Финска, Lohja
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Година 2001 Километража 521000 км Сила
Финска, Akaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Финска, Munsala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се