Филтри -

Камиони Sisu од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони Sisu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 540000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион кипер
Година 2005 Километража 957000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2000 Километража 586000 км Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 19470 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
154.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 100200 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 16.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Година 1991 Километража 750000 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17800 кг
Година 2001 Километража 950999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 805000 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија хидраулично
Година 1994 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 908999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 924999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 730000 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 949998 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15960 кг
Година 2000 Километража 589999 км Сила
Финска, Nurmes
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Камион кипер
Носивост 22285 кг Евро Euro 2
Година 2003-02-14 Километража 507565 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2000 Километража 926200 км Сила
Финска, Laukaa
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2000 Километража 845970 км Сила
Финска, Nurmes
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 12300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 1050000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2008 Километража 440000 км Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1999 Километража 996642 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16050 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 813000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 714999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20600 кг
Година 2007 Километража 810999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се