Филтри -

Камиони Sisu

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

37 огласа: Камиони Sisu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 845972 км Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 924999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2002 Километража 908999 км Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20970 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 282000 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија хидраулично
Година 1994 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража 524366 км Сила
Финска, Mäntyharju
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 655100 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 24790 кг
Година 2004 Километража 1199999 км Сила
Финска, Savonlinna
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 832146 км Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998 Километража 1131775 км Сила
Финска, Äänekoski
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража 580000 км Сила
Финска, Rovaniemi
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 805000 км Сила
Финска, Kuusamo
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21950 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 730000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 18800 кг
Година 1994 Километража 919021 км Сила
Финска, Kajaani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража Сила
Финска, Viitasaari, Keski-Suomi
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2004 Километража 966000 км Сила
Финска, Loviisa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 423000 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 15100 кг
Година 2013 Километража 143500 км Сила
Финска, Parainen-Nauvo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 2004 Километража 341239 км Сила
Финска, Äänekoski
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2007 Километража 570000 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 437231 км Сила
Финска, Nilsiä
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража 705000 км Сила
Финска, Espoo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи