Филтри -

Камиони Sinotruk - Узбекистан

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Sinotruk - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Sinotruk Howo ZZ3257N4347E1C CNG
1
Контактирајте го продавачот
89.030 € UZS 1.159.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се