Филтри -

Камиони Sinotruk од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони Sinotruk од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
121.500 US$ EUR ≈ 114.100 €
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер Sinotruk HOHAN N7G нови камион кипер Sinotruk HOHAN N7G нови камион кипер Sinotruk HOHAN N7G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 200 км Сила
Украина, Верхнеднепровск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се