Филтри -

Камиони Sinotruk од Кина

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

58 огласа: Камиони Sinotruk од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Sinotruk камион кипер Sinotruk камион кипер Sinotruk
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.990 €
Камион кипер
Зафатнина 25 м³
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.810 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2022 Километража 200000 км Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 39.170 €
Камион кипер
Носивост 13000 кг
Година 12/2021 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 25 м³
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.520 €
Камион кипер
Носивост 8800 кг Зафатнина 84 м³
Година 2021 Километража 15280 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Камион кипер
Носивост 9495 кг Зафатнина 34.25 м³
Година 2020 Километража 16290 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.650 €
Камион за транспорт на гориво
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 18.120 €
Камион кипер
Носивост 15370 кг
Година 2019 Километража 24215 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 70000 кг Зафатнина 35 м³
Година 05/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.950 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
камион кипер Sinotruk
1
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.690 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2019 Километража 43207 км Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.800 €
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 40.590 €
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 12000 м³
Година 2023 Километража Сила
Кина, Jingmen Shi
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион кипер
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.934 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
18.200 US$ EUR ≈ 17.180 €
Камион кипер
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 19.32 м³
Година 2021 Километража 16400 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
43.800 US$ EUR ≈ 41.340 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.32 л Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.520 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2016 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 16.050 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се