Филтри -

Камиони Sinotruk Howo - Узбекистан

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Sinotruk Howo - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер Sinotruk Howo ZZ3257N4347E1C CNG
1
Контактирајте го продавачот
84.080 € UZS 1.159.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent

Other makes in the section "Камиони - Узбекистан"

нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2
3
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.740 €
Камион кипер
Носивост 11380 кг Евро Euro 2 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Узбекистан
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.210 € UZS 637.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
75.880 € UZS 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
84.880 € UZS 1.170.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !! нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !!
2
Контактирајте го продавачот
34.870 € UZS 480.700.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
67.250 € UZS 927.000.000 UZS
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
52.810 € UZS 728.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
81.510 € UZS 1.124.000.000 UZS
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
47.370 € UZS 653.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
90.100 € UZS 1.242.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон Isuzu  FVR 33 нови камион фургон Isuzu  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
71.090 € UZS 980.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион-цистерна KamAZ нови камион-цистерна KamAZ нови камион-цистерна KamAZ
3
Контактирајте го продавачот
47.880 € UZS 660.000.000 UZS
Камион-цистерна
Зафатнина 8 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
34.530 € UZS 476.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
36.810 € UZS 507.400.000 UZS
Камион фургон
Носивост 17400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
нови камион со церада FAW JK6 нови камион со церада FAW JK6 нови камион со церада FAW JK6
3
Контактирајте го продавачот
35.750 € UZS 492.800.000 UZS
Камион со церада
Носивост 17400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
нови камион со рамна платформа FAW JK6 нови камион со рамна платформа FAW JK6 нови камион со рамна платформа FAW JK6
3
Контактирајте го продавачот
35.670 € UZS 491.700.000 UZS
Камион со рамна платформа
Носивост 18400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17.7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/2024 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.630 € UZS 739.200.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.630 € UZS 739.200.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2023 Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон Isuzu ISUZU NPR 82 L (CNG)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
46.210 € UZS 637.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 3220 кг Евро Euro 4
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
камион кипер Howo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
камион со рамна платформа Howo ZZ4257S9401V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
камион кипер Howo
1
Контактирајте го продавачот
91.290 € UZS 1.258.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 31000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се