Филтри -

Камиони Sinotruk Howo од Украина

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

0 огласа: Камиони Sinotruk Howo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Other makes in the section "Камиони од Украина"

нови камион кипер BMC TGR4340 нови камион кипер BMC TGR4340 нови камион кипер BMC TGR4340
3
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 22 м³
Година 2023 Километража 1 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.170 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер MAZ 651628-521-005 8x4
1
Контактирајте го продавачот
45.800 US$ EUR ≈ 42.160 €
Камион кипер
Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
камион кипер MAZ 6501C5 6х4
1
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 36.630 €
Камион кипер
Година 2022 Километража 37100 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер Sany SYZ318C 8C нови камион кипер Sany SYZ318C 8C нови камион кипер Sany SYZ318C 8C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9E5 66.41 нови камион-шасија IVECO  ASTRA HD9E5 66.41
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 10300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион кипер IVECO Eurocargo ML 180 самосвал с 3-х сторонней разрузкой нови камион кипер IVECO Eurocargo ML 180 самосвал с 3-х сторонней разрузкой
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 16200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Камион кипер
Година 2018 Километража 223000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
99.800 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 79000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.800 US$ EUR ≈ 36.630 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 30841 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
46.900 US$ EUR ≈ 43.170 €
Камион кипер
Носивост 28500 кг Зафатнина 21 м³
Година 2020 Километража 62000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 6580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Пролиски
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година 2018 Километража 125000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.440 €
Камион кипер
Година 08/2014 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.761 €
Камион за превоз на зрна
Година 1984 Километража Сила
Украина, Юрченкове
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27470 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26 м³
Година 2018 Километража 223000 км Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се