Филтри -

Камиони Sinotruk

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

73 огласа: Камиони Sinotruk

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.780 €
Камион-цистерна
Зафатнина 20000 л Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
89.500 US$ EUR ≈ 83.090 €
Камион кипер
Носивост 34000 кг Зафатнина 22 м³
Година 2021 Километража 13500 км Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z нови камион за транспорт на гориво Sinotruk Howo 371 6x4 Fuel Tanker Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.990 €
Камион за транспорт на гориво
Година 03/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
121.500 US$ EUR ≈ 112.800 €
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.300 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 17.830 €
Камион кипер
Носивост 15370 кг
Година 2019 Километража 24215 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер Sinotruk HOHAN N7G нови камион кипер Sinotruk HOHAN N7G нови камион кипер Sinotruk HOHAN N7G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
42.600 US$ EUR ≈ 39.550 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.070 €
Камион кипер
Зафатнина 19.32 м³
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.690 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
камион кипер Sinotruk Howo ZZ3257N4347E1C CNG
1
Контактирајте го продавачот
87.410 € UZS 1.159.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.530 €
Камион кипер
Носивост 125000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.920 €
Камион-цистерна
Евро Euro 2 Зафатнина 12000 м³
Година 2023 Километража Сила
Кина, Jingmen Shi
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.620 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
15.934 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
камион кипер Sinotruk 371 камион кипер Sinotruk 371 камион кипер Sinotruk 371
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2022 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се