Филтри -

Камиони Shacman од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони Shacman од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33000 кг Зафатнина 26.2 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.670 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 19.32 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
камион кипер Shacman X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.32 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер Shacman X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25500 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер Shacman X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22.42 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
нови камион-шасија Shacman X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 28500 кг Евро Euro 6
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион кипер Shacman X3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 31500 кг
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се