Филтри -

Камиони Shacman од Кина

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

127 огласа: Камиони Shacman од Кина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2020 Километража 1000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2023 Километража 100 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.380 €
Камион кипер
Година 2024 Километража Сила
Кина, Hangzhou
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.230 €
Камион кипер
Година 2020 Километража 20000 км Сила
Кина, Hangzhou
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.000 €
Камион кипер
Година 04/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.090 €
Камион кипер
Година 08/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.730 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
19.100 US$ EUR ≈ 17.710 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Зафатнина 25 м³
Година 2018 Километража 18800 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.230 €
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.620 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.620 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.910 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.700 €
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.790 €
Камион со рамна платформа
Година 06/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.960 €
Камион со рамна платформа
Година 08/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 23.920 €
Камион-цистерна
Година 04/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.510 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.300 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.450 €
Камион кипер
Година 2021 Километража 11000 км Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.370 €
Воен камион
Година 04/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.860 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Зафатнина 23 м³
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.200 US$ EUR ≈ 15.020 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.430 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 31.88 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.160 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи