Филтри -

Камиони Schmitz

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони Schmitz: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон Schmitz CARGOBULL SKO 24
14
20.539,35 € USD ≈ 23.160 US$
Камион фургон
Година 2012 Километража 3216 м/ч Сила
Чехија, Strančice
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се