Филтри -

Камиони Scania од Србија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Камиони Scania од Србија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1638000 км Сила
Србија, Краљево
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2001 Километража 485000 км Сила
Србија, NI
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/1987 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice

Други марки во делот "Камиони од Србија"

Контактирајте го продавачот
13.400 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Србија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 19500 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 398500 км Сила
Србија, Sopot, Djurinci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3720 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11-24 Километража 72614 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Камион кипер
Носивост 18500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1300000 км Сила
Србија, Краљево
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража Сила
Србија, Gornje Komarice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила
Србија, БГ
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1988 Километража 13285 км Сила
Србија, Adrani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 450000 км Сила
Србија, Adrani
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-17 Километража 538736 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04 Километража 335932 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 4770 кг Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 198520 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016-02 Километража 251488 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5335 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-11 Километража 203675 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2012-12 Километража 338132 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 5090 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 139832 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8815 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-06-20 Километража 256738 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 5.95 м³
Година 2008-06 Километража 397771 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5810 кг
Година 2016-03 Километража 376823 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 43.78 м³
Година 2013-11 Километража 399980 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 409000 км Сила
Србија, Шимановци
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи