Филтри -

Камиони Scania од Словенија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони Scania од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2017 Километража 370000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
127.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 61300 км Сила
Словенија, Gomilsko
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
127.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17760 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15.09 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 45000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2017 Километража 370000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 11.07 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 44000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16170 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2017 Километража Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11300 кг Евро Euro 2 Зафатнина 12500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1996 Километража 655645 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 600000 км Сила
Словенија, Ljubljana
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се