Филтри -

Камиони Scania од Шведска

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

101 огласа: Камиони Scania од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 6765 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 305287 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 8270 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 986795 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Камион-шасија
Година 1984 Километража 252164 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 16700 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 667303 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.558 € SEK 62.000 SEK
Камион фургон
Носивост 8300 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 215329 км Сила
Шведска, Vikingstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 15010 кг
Година 2006 Километража 336384 км Сила
Шведска, Gothenburg
аукција аукција
Камион платформа
Носивост 15820 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 338087 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 13.810 € SEK 154.000 SEK
Камион за превоз на дрва
Носивост 1280 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 664767 км Сила
Шведска, Filipstad
Контактирајте го продавачот
64.100 € SEK 715.000 SEK
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.810 € SEK 299.000 SEK
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1980 Километража Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.790 € SEK 165.000 SEK
Камион со рамна платформа
Година 1976 Километража Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8,96 € SEK 100 SEK
Камион кипер
Носивост 15270 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 263000 км Сила
Шведска, Södertälje
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 6270 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 525667 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Камион фургон
Носивост 9170 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10-26 Километража 819500 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
аукција 367,60 € SEK 4.100 SEK
Камион кипер
Носивост 15640 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 580000 км Сила
Шведска, Södertälje
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 10/2015 Километража 238158 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Километража 283367 км Сила
Шведска, Gothenburg
аукција аукција
Камион рол кипер
Носивост 14890 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион рол кипер
Носивост 18230 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 467219 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 12135 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 365863 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион рол кипер
Носивост 15025 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 10790 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.690 € SEK 175.000 SEK
Камион фургон
Носивост 13909 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 713154 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 18480 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 474010 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
33.170 € SEK 370.000 SEK
Камион рол кипер
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Västmanland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се