Филтри -

Камиони Scania од Швајцарија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони Scania од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 3
Година 2000-09 Километража 541000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 523863 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 25800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-02-04 Километража 635474 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 6640 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-18 Километража 907653 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
79.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08-21 Километража 264669 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-04-27 Километража 315901 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 386000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 290000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-08 Километража 252000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2013-05 Километража 435000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
41.200 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-12-04 Километража 374888 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
13.550 € CHF 12.900 CHF
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-04-30 Километража 454000 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40.32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 427712 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража 469767 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 348000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 124639 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 8035 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-06-30 Километража 850581 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 448767 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 05/2007 Километража 406781 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 440413 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 628671 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-06-01 Километража 341253 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 8470 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-04-11 Километража 908369 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 14600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02-23 Километража 882780 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14550 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-09-08 Километража 845545 км Сила
Швајцарија, Gansingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се