Филтри -

Камиони Scania од Шпанија

Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

174 огласа: Камиони Scania од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 08/2006 Километража 385000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 785000 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион со рамна платформа Scania R114-380 + FASSI F480BXP.26 камион со рамна платформа Scania R114-380 + FASSI F480BXP.26 камион со рамна платформа Scania R114-380 + FASSI F480BXP.26
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 908000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 475000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 290000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на метален отпад
Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 712000 км Сила
Шпанија, Esquivias (Toledo)
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 604678 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 09/2013 Километража 265467 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 18500 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16590 кг Евро Euro 3 Зафатнина 21010 л
Година 04/2003 Километража 943000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 1992 Километража 529000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 10430 кг Евро Euro 5 Зафатнина 1 м³
Година 2011-10 Километража 398027 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³
Година 2010-03 Километража 583189 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 02/2012 Километража 634000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 02/2008 Километража 590000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 03/2010 Километража 294126 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2000-08-14 Километража 1069674 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 917000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 529170 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 07/2011 Километража 442800 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 03/2012 Километража 189000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 08/2010 Километража 331400 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 02/2007 Километража 390406 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Претплати се