Филтри -

Камиони Scania од Португалија

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

66 огласа: Камиони Scania од Португалија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 10000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 480000 км Сила
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2004 Километража 620000 км Сила
Португалија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2013 Километража 793049 км Сила
Португалија, Fátima
камион кипер Scania 92H камион кипер Scania 92H камион кипер Scania 92H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 1996 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион рол кипер
Година 2010 Километража Сила
Португалија, Carregal do Sal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 06/1998 Километража 662120 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1989 Километража 680000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 999876 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Година 2003 Километража 1102895 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1995 Километража 681349 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2013 Километража 309990 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2004 Километража 1 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 09/2007 Километража 320385 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Камион за превоз на животни
Носивост 9990 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Португалија, ARGONCILHE
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Камион платформа
Носивост 16090 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 852000 км Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража 674000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1995 Километража 137000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 752969 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 10/1987 Километража 1111746 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 10/1989 Километража 815828 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2013 Километража 425316 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2000 Километража 497789 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 898995 км Сила
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи