Филтри -

Камиони Scania од Полска

Резултати од пребарување: 363 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

363 огласа: Камиони Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
124.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 11565 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.94 м³
Година 2009 Километража 465000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 470000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 585000 км Сила
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17340 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2016 Километража 233802 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 18652 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 8010 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2009 Километража 455000 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 8950 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 469680 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 9200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2019 Километража 363478 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 11940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2008 Километража 488631 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13940 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2016 Километража 650717 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
66.980 € PLN 310.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 1000000 км Сила
Полска, Miasteczko Śląskie
Контактирајте го продавачот
34.570 € PLN 160.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1100000 км Сила
Полска, Miasteczko Śląskie
Контактирајте го продавачот
32.410 € PLN 150.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1150000 км Сила
Полска, Miasteczko Śląskie
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 13000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Полска, Skawica
Контактирајте го продавачот
18.370 € PLN 85.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 13020 кг
Година 2001 Километража 612068 км Сила
Полска, Gołdap
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2023 Километража 5 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
204.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 5 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010-01-08 Километража 371000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 357300 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 357300 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15500 м³
Година 2010 Километража 964876 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 13550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража 730000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14440 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 411000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
47.530 € PLN 220.000 PLN
Камион кипер
Носивост 11180 кг
Година 2007 Километража 170000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 13800 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 483500 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 363 огласа
Прикажи
Претплати се