Филтри -

Камиони Scania од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

143 огласа: Камиони Scania од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.110 € GBP 12.950 GBP
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.030 € GBP 9.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 802485 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.050 € GBP 31.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 304542 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.710 € GBP 11.750 GBP
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 456981 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.380 € GBP 21.750 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 488161 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2011 Километража 457000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
23.050 € GBP 19.750 GBP
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013-09 Километража 717526 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 553799 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на гориво
Година 2016 Километража 289072 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион платформа
Година 2009 Километража 652360 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
34.720 € GBP 29.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2005-03 Километража 564050 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
камион-шасија Scania P360
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.390 € GBP 27.750 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 500984 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.450 € GBP 14.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
13.710 € GBP 11.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013-10 Километража 696648 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
Контактирајте го продавачот
13.950 € GBP 11.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1444743 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.880 € GBP 24.750 GBP
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2014-09 Километража 588938 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.720 € GBP 17.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2010-02 Километража 1031835 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.550 € GBP 16.750 GBP
Камион кипер
Носивост 20000 кг
Година Километража 434176 км Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Контактирајте го продавачот
22.120 € GBP 18.950 GBP
Камион кипер
Година 12/2012 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
Контактирајте го продавачот
11.030 € GBP 9.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 575884 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.780 € GBP 16.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се