Филтри -

Камиони Scania од Норвешка

Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

114 огласа: Камиони Scania од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.700 €
Камион платформа
Носивост 8925 кг Евро Euro 5
Година Километража 4400000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05 Километража 395000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.010 € NOK 349.000 NOK
Камион кипер
Година Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
52.870 € NOK 595.000 NOK
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-03 Километража 510000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
камион кипер Scania R500 *8x4 *STEEL/STEEL *MANUAL
1
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-05 Километража 630000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 2000-05 Километража 390000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
116.600 €
Камион кипер
Носивост 26725 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 191390 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1987-04 Километража 475000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-07 Километража 420000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
237.600 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10925 кг Евро Euro 6
Година 2007 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Камион кипер
Носивост 16905 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 661000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 26.660 € NOK 300.000 NOK
Камион кипер
Носивост 15830 кг
Година 2014 Километража 346513 км Сила
Норвешка, Nesodden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Носивост 37650 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 224001 км Сила
Норвешка, Klokkarstua
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Носивост 18400 кг
Година 2016 Километража 285085 км Сила
Норвешка, Øyer
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Носивост 17870 кг
Година 2018 Километража 193269 км Сила
Норвешка, Figgjo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17200 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 337216 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-04 Километража 280000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 810000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-03 Километража 490000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10 Километража 410000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-04 Километража 280000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 610000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-11 Километража 470000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 770000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Претплати се