Филтри -

Камиони Scania од Летонија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Камиони Scania од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража 1082286 км Сила
Латвија, Nagļi
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 434000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 7800 кг
Година 04/1999 Километража 580900 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7765 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 135000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1992 Километража 510000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 10/1995 Километража 689000 км Сила
Латвија, Tiraine
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1118258 км Сила
Латвија, Riga International Airport
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2001 Километража 957211 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Камион-ладилник
Година Километража 1100000 км Сила
Латвија, Riga International Airport
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2016 Километража 1500000 км Сила
Латвија, Riga International Airport
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 02/1986 Километража 730 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8600 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2006 Километража 900000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2011 Километража 870000 км Сила
Латвија
камион-цистерна за млеко Scania P220 камион-цистерна за млеко Scania P220 камион-цистерна за млеко Scania P220
3
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11 л
Година 01/1999 Километража Сила
Латвија, Kabile
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1989-01-05 Километража 790821 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7930 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража Сила
Латвија, Brankas
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 13105 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2000 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Латвија, Preili
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража Сила
Латвија, Riga
камион за транспорт на возила Scania P114 камион за транспорт на возила Scania P114
2
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2004 Километража 650000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 596000 км Сила
Латвија, Riga
камион со рамна платформа Scania R500
1
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2008-11 Километража Сила
Латвија
камион кипер Scania 4x4   P114 камион кипер Scania 4x4   P114 камион кипер Scania 4x4   P114
3
Контактирајте го продавачот
23.700 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 410000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4580 кг Зафатнина 6.74 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1976 Километража 25000 км Сила
Латвија, Brankas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се