Филтри -

Камиони Scania од Италија

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

53 огласа: Камиони Scania од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 488443 км Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 14070 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 768000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Камион-ладилник
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 44000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32460 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 253013 км Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 16670 кг
Година 2002 Километража 600000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Камион-шасија
Година 1997 Километража 716000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 280000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 390000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1387000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2009-04 Километража 1239000 км Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2002 Километража 1000000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 16220 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2000 Километража 656630 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 799000 км Сила
Италија, Palomonte
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион со церада
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Километража 1072158 км Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2004 Километража 804000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
камион со церада Scania 164 480 камион со церада Scania 164 480
2
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион со церада
Година 2002 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 1048000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 475400 км Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 07/2017 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 09/2005 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 245000 км Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2008 Километража 260000 км Сила
Италија, Castenedolo (BS)
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 9000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-10 Километража 1367954 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 620000 км Сила
Италија, Livorno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи