Филтри -

Камиони Scania од Ирска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Scania од Ирска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2017 Километража 551436 км Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2013 Километража 527770 км Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
19.995 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 1029980 км Сила
Ирска, Letterkenny
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Сила
Ирска, Birr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се