Филтри -

Камиони Scania од Хрватска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

10 огласа: Камиони Scania од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
32.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 945438 км Сила
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 27 км Сила
Хрватска, Gradište
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2017 Километража Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2023 Километража Сила
Хрватска, Gradište
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 1120000 км Сила
Хрватска, Zagreb
камион за транспорт на возила Scania P410 , Euro 6 , Kassbohrer vario + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила Scania P410 , Euro 6 , Kassbohrer vario + приколка за транспорт на возила
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 950000 км Сила
Хрватска, Vižovlje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2023 Километража 290 км Сила
Хрватска, Gradište
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража 1170000 км Сила
Хрватска, Kamen
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 758069 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-01 Километража 758069 км Сила
Хрватска, Zagreb
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи