Филтри -

Камиони Scania од Грција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони Scania од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион-цистерна
Зафатнина 19000 л
Година 1993 Километража 1117493 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Камион со рамна платформа
Година 1978 Километража 978056 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12 м³
Година 05/2005 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 04/2007 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 12/2008 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Камион со рамна платформа
Година 1967 Километража 503476 км Сила
Грција, Malakasa-Athens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 07/2011 Километража Сила
Грција, Trikala
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се