Филтри -

Камиони Scania од Германија

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

195 огласа: Камиони Scania од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2010-02 Километража 799039 км Сила
Германија, Langgöns
Gebr. Langensiepen GmbH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
269.900 €
Камион кипер
Носивост 8450 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4.13 м³
Година 2012 Километража 183944 км Сила
Германија, Sottrum
камион со рамна платформа Scania P340 6x6 ALLRAD Pritsche камион со рамна платформа Scania P340 6x6 ALLRAD Pritsche камион со рамна платформа Scania P340 6x6 ALLRAD Pritsche
3
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-04 Километража 532794 км Сила
Германија, Großbeeren
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Камион со завеса
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04-01 Километража 723057 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
36.727 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 494000 км Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 605822 км Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
23.681 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-01 Километража 548623 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2009-06 Километража 918932 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01 Километража 779192 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 3 Зафатнина 11.3 м³
Година 1999-11 Километража 912201 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 586027 км Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 1161372 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4
Година 2010-01 Километража 702905 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 8150 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13000 л
Година 2007-08 Километража 1745325 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 1113190 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16500 л
Година 2011-12 Километража 1265893 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 4 Зафатнина 12700 л
Година 2007-11 Километража 889452 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2010-02 Километража 799039 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
49.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 654375 км Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
82.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 359000 км Сила
Германија, Rostock
Контактирајте го продавачот
24.870 € Со вклучен ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04 Километража 533229 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 725433 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
63.750 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5840 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12.79 м³
Година 2016 Километража 188707 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 1997 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14100 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 893614 км Сила
Германија, Saarlouis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Претплати се