Филтри -

Камиони Scania од Франција

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони Scania од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 10170 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2003 Километража 513000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 11820 кг
Година 2009-03-05 Километража 504700 км Сила
Франција, Épernay
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 8000 кг
Година 06/1987 Километража 758160 км Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 33420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10-02 Километража 864525 км Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 896600 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2019 Километража 410000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 849000 км Сила
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2002 Километража 386000 км Сила
Франција, La Rochelle
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 825000 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража 853000 км Сила
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2004 Километража 1009417 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 16120 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2012 Километража 300000 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
164.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 8750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2019 Километража 150000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2009 Километража 791000 км Сила
Франција, Troyes
Контактирајте го продавачот
164.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 8750 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2019 Километража 150000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 9850 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2014 Километража 560000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 8350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2020 Километража 299500 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 6658 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2018 Километража 530000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 6658 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2018 Километража 530000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
134.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2018 Километража 330000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14035 кг Евро Euro 5
Година 12/2008 Километража 700000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Камион-ладилник
Година 2019-12-17 Километража 395000 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17730 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2005 Километража 588687 км Сила
Франција, Magny Saint Médard
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1996 Километража 245000 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2019 Километража 275270 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се