Филтри -

Камиони Scania од Финска

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

151 огласа: Камиони Scania од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на метален отпад
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 660000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 810000 км Сила
Финска, Tampere
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 950999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Камион рол кипер
Носивост 24377 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11-01 Километража 447120 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 680000 км Сила
Финска, Seinäjoki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Година 2004 Километража 838500 км Сила
Финска, Orivesi
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8300 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 612999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
134.900 €
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
109.900 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Финска, Tampere
камион фургон Scania R470
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион-шасија Scania R730
1
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2017 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
камион-шасија Scania R500
1
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2012 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
72.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 14585 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10-01 Километража 537560 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
139.500 €
Камион-шасија
Носивост 29000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 196029 км Сила
Финска, Viitasaari, Keski-Suomi
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 449500 км Сила
Финска, FORSSA
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2014 Километража 917080 км Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
67.900 €
Камион рол кипер
Носивост 18505 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-03-01 Километража 489000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Камион рол кипер
Носивост 17455 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 295000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 20000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 820000 км Сила
Финска, Kaarina
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2002 Километража 479744 км Сила
Финска, Heinävesi
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 20000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 1230000 км Сила
Финска, Alajärvi
Контактирајте го продавачот
67.900 €
Камион рол кипер
Носивост 17940 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05-01 Километража 589000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража 170993 км Сила
Финска, Jyväskylä
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се